SDG domy drewniane
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Witamy serdecznie!

Witamy na naszej oficjalnej stronie internetowej oraz dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy SDG Sp. z o.o. jakim są:

- hurtowa sprzedaż  drewna iglaste, sosnowe, dębowe, modrzewiowe  i materialów drewna. Mamy dostępne wszystkie produkty z zakresu budownictwa drewnianego, służących pomocą fachowców i profesjonalny serwis.

- wykonywane obiekty z drewna przez naszą firmę.

  Nasza firma buduje domy w następujących technologiach: obiekty  z bali drewnianych okrągłych i prostokątnych obrabianych maszynowo oraz bali okrągłych obrabianych ręcznie. Budujemy według tradycyjnej technologii domy letniskowe i całoroczne, karczmy, obiekty hotelowe, pensjonaty. Domy z bali są ekologiczne i jednocześnie bardzo ekonomiczne, mają także swój niepowtarzalny klimat. Całoroczne domy z bali drewnianych są zdrowe, relatywnie tanie i ekologiczne - dlatego ludzie od wieków budują domy z drewna ponieważ kojarzą się z trwałością, zdrowiem, solidnością i powiązaniem z naturą.

Dom z bali drewnianych  o odpowiedniej grubości nie wymaga docieplenia, ponieważ drewno jest idealnym naturalnym izolatorem. Wielopokoleniowe domy drewniane zużywają 30% mniej energii na ogrzewanie i zapewniają naturalną klimatyzacje: latem chłodno, a zimą ciepło.

Ten specyficzny mikroklimat wnętrz domu z drewna, a szczególnie z litych bali drewnianych, utrzymujący stałą wilgotność korzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie wielu pokoleń, a szczególnie dzieci cierpiących na alergie.

Ludzie ceniący sobie zdrowie, wygodę, indywidualny styl i przywiązanie do tradycji budują domy z drewna, a szczególnie z bali drewnianych,  aby z domu wydobyć jego niepowtarzalne piękno, i korzystać z dobrodziejstw zdrowego życia w naturze.

Podejmiemy każde wyzwanie i zaadaptujemy  każdy projekt budowlany do naszej technologii budowy domu z drewna (z litych bali drewnianych), aby zapewnić państwu życie w zdrowej i przyjemnej atmosferze.

Wyceny projektow znajdziecie Państwo przy kliknięciu niniejszego linku, w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy kliknąć "Zobacz Więcej". 
Polecane firmy